II wiosenny spływ Wartą

II wiosenny spływ Wartą

Po udanej pierwszej edycji Wiosennego Spływu postanowiłem iść za ciosem i zorganizować drugą edycję imprezy. Poprzednio miała ona miejsce w marcu, aura nie była dla nas zbyt łaskawa, było zimno i miejscami leżał śnieg dlatego też tegoroczną edycję zaplanowałem na kwiecień. Póki co podam najważniejsze informacje na temat spływu, bliżej terminu będą ustalane szczegóły:

  • Data: 13 oraz 14 kwietnia 2019
  • I dzień spływu 13 kwietnia (sobota) płyniemy odcinek Bobry – Ważne Młyny (około 32 km)
  • II dzień spływu 14 kwietnia (niedziela) płyniemy odcinek Ważne Młyny – Działoszyn (około 30 km)
  • Miejsce startu: Bobry (punkt na mapie Google: link), godzina 9:00
  • Nocleg pod gołym niebem w Ważnych Młynach (punkt na mapie Google: link)
  • Udział w imprezie jest darmowy, jedyne opłaty z którymi należy się liczyć to koszty logistyczne

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje oraz nieszczęśliwe wypadki uczestników które mogą zdarzyć się podczas spływu! Każdy płynie na własną odpowiedzialność! Osoby niepełnoletnie mogą płynąć jedynie z opiekunem prawnym. 

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w spływie proszę o wcześniejsze zadeklarowanie swojego uczestnictwa, informacja ta jest mi niezbędna aby  przygotować się odpowiednio pod względem logistycznym. Zapisy oraz ewentualne pytania pod numerem telefonu 602 269 309, ewentualnie można do mnie pisać przez profil Facebookowy: link, odpowiednie wydarzenie zostało również utworzone na Facebooku: link

Zapraszam do relacji z poprzedniej edycji imprezy (link)!

Pamiątkowe foto z poprzedniej edycji z prawie wszystkimi uczestnikami

Więcej informacji wkrótce…


Aktualizacja: 19 marca 2019

Zmieniłem nieznacznie odcinki trasy aby w oba dni był do pokonania zbliżony dystans, nocleg będzie w Ważnych Młynach a nie jak pierwotnie zakładałem w Prusicku.

Dojazd do noclegu: w Ważnych Młynach szukamy ulicy Turystycznej, jedziemy nią cały czas do końca aż dojedziemy do torów kolejowych, przejeżdżamy je i na rozwidleniu około 100 metrów za torami skręcamy w lewą odnogę, następnie jedziemy cały czas w dół trzymając się lewej strony, mapa dojazdu: 

Istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, oferta na stronie zaprzyjaźnionej wypożyczalni Tyrolki.pl – obowiązuje cena poza sezonowa: kajak jednoosobowy – 30 zł (nie dotyczy kajaków górskich), kajak dwuosobowy – 40 zł 

Więcej informacji niebawem, w razie pytań wyżej jest telefon kontaktowy. 

Poniżej mapa odcinków, które będziemy płynąć

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *